KONST / Litografier / Grafiskt blad 10583708
nr 1058 3708
Grafiskt blad
Erik Werenskiöld, Utsikt, Signerad, motivet: 25x32, 5
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 september 2016
kl 19:02:38
23/9 20:49:43